Nacházíte se zde: Úvod Nextsense Calipri C42

  • Calipri C42

    Nejlepší řešení pro použití na železničním svršku a pro kolejová vozidla.
    STÁHNOUT PDF

Laserový bezkontaktní profiloměr CALIPRI splňuje požadavky pro těžká a lehká kolejová vozidla.  Díky své přesnosti, opakovatelností měření a multifunkčnosti je jedno z nejlepších řešení pro použití na železničním svršku a pro kolejová vozidla. CALIPRI splňuje požadavky tramvajového a železničního průmyslu na přesné, opakovatelné a prokazatelné měření železničního podvozku a svršku.

ŠETŘÍ CELKOVÉ NÁKLADY

Inovativní metoda měření CALIPRI posyktuje řešení pro snímání mnoha různých profilů ( kola, brzdové kotouče, kolejnice, výhybky a další ) jedním zařízením. Toto řešení výrazně snižuje náklady na pořízení, kalibraci a školení obsluhy.

Využití přístroje je možné rozšířit dalšími softwarovými moduly. Toto modulární řešení umožnuje "ušít" každé CALIPRI na míru potřebám každého uživatele. Další možností je software pro analýzu naměřených dat a porovnání sejmutých profilů.

 

SPOLEHLIVÁ A BEZPEČNÁ DOKUMENTACE

Různá rozhraní se zabezpečním dat. Obsáhlá analýza a report naměřených dat s možností úpravy dle požadavků uživatele.

Export ve formátech XML, CSV nebo DXF. PDF report .CALIPRI nahrazuje ručně psanou dokumentaci.


MODULÁRNÍ SYSTÉM MĚŘENÍ


SOFTWARE

Pro práci s měřenými hodnotami využíváme programy Analyzer a Manager, které Vám jednoduše zobrazí data, zanalyzují je a dokáží s nimi pracovat. Výsledky se dají exportovat do PDF, Excelu či pro další zpracování v AutoCADu.

PDF REPORTY

Naměřené hodnoty mohou být snadno exportovány do PDF výstupů v mnoha úrovních detailu - od jednoduché tabulky s naměrenými hodnotami, po detailní výsupy s okótovaými profily a rozkreslenými měřícími plány.
PDF soubory mohou být volitelně opatřeny Vaším logem.
   

EXCEL EXPORT

Výsledky měření mohou být též exportovány formou CSV souboru pro snadný import do Excelu, případně jiného softwaru pro následné zpracování dat. Exportovat se též dají souřadnicové hodnoty naměřených profilů.

 

MANAGER

Měřící plány mohou být snadno vytvářeny a upravovány v programu "Manager". Grafické rozhraní je intuitivní a vede uživatele od výběru měřících modulů a postupů přes jejich vložení až po nastavení tolerancí. Na pozadí lze umístit jakýkoliv obrázek ( např. celou výhybku nebo dvojkolí ) a na něj umístit body měření což pomáhá rychle a přesně projít celý cyklus měření.

ANALYZER

Software pro rychlou analýzu dat naměřených snímačem CALIPRI. Umožňuje rychlou analýzu, měření a porovnání jakýchkoliv dvou profilů. S jednotlivými řezy lze pohybovat, otáčet je, zrcadlit apod. Následně lze měřit vzdálenost, úhly, radius apod. Analyzer umožňuje výstup do PDF.


MĚŘENÍ JAKO SLUŽBA

Nyní nabízíme též možnost využít našich měřičských služeb, kdy přímo k Vám do provozu přijede náš vyškolený technik a za pomoci kalibrovaného Calipri změří Vámi požadované údaje a poskytne profesionální výstupy dle Vašich požadavků.

Prosím
Kontaktujte nás

 
ROSTE TRADE s.r.o.
Zelený pruh 1560/99, 140 00 Praha 4
tel.: +420 774 104 234, email: info@roste.cz
Nahoru