Nacházíte se zde: Úvod Bertolotti Industries Pozemní manipulace Vybavení válcoven

  • Vybavení válcoven

  • Vybavení válcoven

  • Vybavení válcoven

  • Vybavení válcoven

Bertolotti může navrhnout a dodat odrazníky pro pracovní válce a opěrné válce, aby ulevil válcovně od namáhavých a nebezpečných činností, usnadnil a zajistil bezpečnost provozu s výrazným zlepšením výrobního taktu. Rozsah zahrnuje upínáky a manipulační zařízení na válce (kleště, vozíky, naklápěče, zdvihací trámy atd.) a nástroje na údržbu upínáků, stejně jako zařízení na vyjímání pracovních válců, výložníky a zařízení na odstraňování pojistných matic. Tato sada zařízení umožňuje odstranit nebezpečné operace s jeřáby a ocelovými lany, což zvyšuje bezpečnost a zároveň maximalizuje propustnost.

VLASTNOSTI

PLNĚ MANUÁLNÍ-SEMIAUTOMATICKÝ

PLNĚ MANUÁLNÍ-SEMIAUTOMATICKÝ
Odrazníky mohou být provozovány buď ručně, nebo mohou být vybaveny poloautomatickými pracovními sekvencemi (automatické předpolohování a nastavení výšky), díky čemuž je obsluha možná pouze jedním pracovníkem. Odrazníky mohou být doplněny systémy laserové metrologie, které umožňují měření a profilování (průměry, osy a středy) během provozu. Rozsah dodávek a služeb může zahrnovat kompletně vybavené válcovny, včetně celkové automatizace a sledování.

VYSOKÁ EXTRAKČNÍ SÍLA PRO ZABLOKOVANÉ KLÍNY

VYSOKÁ EXTRAKČNÍ SÍLA PRO ZABLOKOVANÉ KLÍNY
Pro odrazníky opěrných válců může být extrakční síla až 100 tun (v případě hrubovacích válců), což umožňuje odstranění zaseknutých upínáků bez nutnosti používat jeřáb válcovny k vytváření rázů pro jejich uvolnění.

PODLAHOVÁ MONTÁŽ

PODLAHOVÁ MONTÁŽ
Odrazníky mohou být umístěny přímo na podlahu válcovny nebo do speciálně navržených a minimalizovaných montážních jám. Pro snadnější a bezpečné inspekce horní části upínáků a válců jsou k dispozici ergonomické a bezpečnostně certifikované mobilní plošiny.

Nahoru